caesural میلیون معامله سهام بورس سمنان اوراق بورس

caesural: میلیون معامله سهام بورس سمنان اوراق بورس شاخص سهام

گت بلاگز اجتماعی رشد 11درصدی همکاری خیران در طرح های نیکوکاری

مدیر کل کمیته امداد استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: همکاری نیکوکاران استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به سال ۹۴ حدود ۱۱ درصد رشد داشته هست.

رشد 11درصدی همکاری خیران در طرح های نیکوکاری

محسن ولیئی مدیر کل کمیته امداد استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛اظهار داشت: هر تهرانی در سال ۹۵ به طور میانگین دو هزار و ۹۵۱ تومان صدقه و حدود یکصد و ۱۱ میلیارد تومان پرداخت به نیازمندان داشته است که بیشترین کمک های مردمی در قالب صدقات بوده،وسایر کمک ها از محل طرح اکرام، زکات ، شبکه های نیکوکاری و سایر طرح های مناسبتی جمع آوری شده است است.
وی با بیان اینکه همکاری نیکوکاران استان نسبت به سال ۹۴ حدود ۱۱ درصد رشد یافته هست، ادامه داد: ۱۰۰ درصد مبالغ جمع آوری شده است جهت برطرف نیازهای خانواده های تحت حمایت در بخش های متفاوت از جمله کمک به طرح اکرام، اشتغال، جهیزیه، مسکن، درمان نیازمندان، تحصیل دانش آموزان و دانشجویان نیازمند هزینه شد.

عبارات مهم : همکاری

مدیرکل کمیته امداد استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: رشد کمک های خیران به نیازمندان از طریق این نهاد نشانه اعتماد مردم به کمیته امداد است که باید با براق سازی عملکرد و اعلام گزارش در زمینه نحوه هزینه کرد به مردم، اعتماد عمومی را زیاد کردن بدهیم و بسترهای مورد نیاز جهت حضور و همکاری بیش از پیش نیکوکاران را فراهم کنیم.
ولیئی خاطر نشان کرد: بیش از ۹۰ هزار حامی با این نهاد همکاری می کنند که حامیان طرح اکرام و محسنین در سال ۹۵ بیش از ۵۰ میلیارد تومان به ایتام و فرزندان خانواده های نیازمند کمک کرده اند که از این مبلغ حدود ۲۹ میلیار تومان جهت ایتام و مابقی جهت فرزندان مشمول طرح محسنین واریز شده است است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همکاری | کمیته امداد | اخبار کمیته امداد | نیکو کار | نیازمند | صدقه | خیران |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog