caesural میلیون معامله سهام بورس سمنان اوراق بورس

caesural: میلیون معامله سهام بورس سمنان اوراق بورس شاخص سهام

گت بلاگز اصفهان پیشرفت ۳۰ درصدی احداث طرح مجتمع کمرزرین

مدیر اجرای طرح احیای میدان امام علی(ع) گفت: پروژه مجتمع کمرزرین تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت داشته و مجموعه پارکینگ های آن تا آخر امسال به بهره برداری می رسد.

پیشرفت ۳۰ درصدی احداث طرح مجتمع کمرزرین

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،بابک کاویان اظهار کرد: پروژه کمرزرین در طرح احیای فاز سوم میدان امام علی(ع) تعریف شده است و تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی ادامه داد: این مجموعه مشمول بر چهار طبقه است که دو طبقه آن پارکینگی به وسعت ۱۸ هزار متر مربع که گنجایش ۵۵۰ دستگاه ماشین را خواهد داشت و مابقی به صورت ۳۵۰ واحد تجاری تعریف شده است است.

مدیر اجرای طرح احیای میدان امام علی(ع) عنوان کرد: کل پروژه پارکینگ و تجاری مجتمع کمرزرین، ۳۴ هزار متر مربع است که در ضلع شمالی میدان جلوخان واقع شده است است.

پیشرفت ۳۰ درصدی احداث طرح مجتمع کمرزرین

وی افزود: شهرداری اصفهان به جهت جبران کمبود پارکینگ های میدان امام علی(ع) و رفاه حال شهروندان تصمیم به ساخت این پروژه بزرگ گرفت.

کاویان یادآورشد: عملیات اجرایی پارکینگ و تجاری کمرزرین از آخرهای سال ۹۴ شروع شد و کارگران در ۲ شیفت کاری مشغول به کار هستند.

وی خاطر نشان کرد: بی شک با ساخته شدن این پروژه مسئله کمبود پارکینگ های میدان امام علی(ع) حل می شود و شهروندان به آسانی می توانند از میدان امام علی(ع) استفاده کنند؛ به همین جهت امیدواریم بخش پارکینگ این پروژه تا آخر امسال به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: پروژه | پارکینگ | میدان امام | اصفهان | پیشرفت ۳۰ درصدی | احداث طرح مجتمع کمرزرین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog